Apie mus

Ne vienas su ilgesiu pagalvojame apie ne kartą matytą filmuose ar skaitytą romanuose sceną: gydytojas bet kokiu oru, bet kuriuo paros metu atvyksta pas ligonį, ramiai jį apžiūri, guodžia, išsamiai paaiškina kaip gydyti ir slaugyti. Ar negalima šios vizijos skubančiame pasikeitusiame pasaulyje paversti tikrove?

Vaikų poliklinika Jūsų namuose padės ją įkūnyti. Mes – privati gydymo įstaiga. Tai naujiena Lietuvos medicinos praktikoje, nes visos gydytojų paslaugos teikiamos praktiškai pacientų namuose. Mamytėms, tėveliams, močiutėms ir seneliams, prižiūrintiems sergančius ar sveikus vaikelius, nereikės keisti įprasto vaikui režimo ir paskirtą valandą vykti į bendrosios praktikos gydytojo kabinetą, laukti kosinčių, čiaudinčių, sloguojančių eilėje, nereikės laukti talonų ar vykti į kitą gydymo įstaigą konsultuotis, tirtis. Suaugusiajam sunku, o vaikui?…

Sergančiam vaikui geriausia būti namuose ir nekišti nosies į lauką, ypač jei už lango žiema ar žvarbus ruduo. Susirgus kviečiame gydytoją į namus. Atvykęs gydytojas, dažnai net nepažįstantis vaiko, paskubomis apžiūri ligonį, paskiria gydymą ir išvyksta pas kitus, palikęs daugybę neatsakytų klausimų, nerimą širdyje. Po kelių dienų jau turime pasirodyti kabinete. Sveikstantis vaikelis susitinka tokius pačius dar ne visai sveikus ir … apsikeičia infekcijų sukėlėjais! Dabar jau serga kita liga, ir taip be galo.

Sveiką vaiką reikia paskiepyti, pamatuoti jo ūgį, svorį, patikrinti regėjimą ir kt. Ir vėl eilės, vėl infekcijų pavojus…. Kai kurių vaikų išvis neįmanoma apžiūrėti gydymo įstaigoje. Ką daryti? Mes jums padėsime.

Mūsų tikslas – teikti paslaugas pacientų namuose, jiems patogiu laiku, visą savaitę ir visą parą. Mes – gydytojų pediatrų ir pediatrų-specialistų komanda, nes tik komandinis darbas leidžia neskaičiuojant viršvalandžių visus metus nedelsiant padėti.

Mūsų uždavinys – padėti tėvams auginti savo mažylius, mažinti jaunų šeimų nerimą gimus pirmam kūdikiui, mokyti ir profesionaliai konsultuoti visais vaiko auginimo klausimais.

Mūsų komandoje gydytojai, turintys ne vienerių metų klinikinę praktiką, nuolat gilinantys savo žinias įvairiuose kursuose ir seminaruose, stažavosi užsienyje. Visi be išimties augina vaikus, nes tik pats susidūręs su vaikų auginimo rūpesčiais, gali geriau suprasti ir padėti sergančių vaikų tėvams.  

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • skubi arba pagal susitarimą pediatro konsultacija
  • vaikų ligų gydytojų-specialistų: neurologo, gastroenterologo, alergologo, pulmonologo,  psichiatro, neonatologo,  konsultacijos
  • slaugytojų paslaugos
  • kraujo, šlapimo klinikiniai, mikrobiologiniai, serologiniai tyrimai (paimame namuose)
  • rašome nedarbingumo lapelius
  • išduodame pažymas į mokyklas ir darželius po ligos
  • esant reikalui, pacientai su mūsų siuntimu guldomi į vaikų ligonines 
  • skiepai namuose
  • NAUJIENA! – gydytoja homeopatė – diagnozuoja Folio metodu.

Mes esame antrinio lygio ambulatorinė gydymo įstaiga, mūsų paslaugos mokamos. Pažymas į mokyklą, darželį Jūs gausite neišeidami iš namų, susitikimus su gydytoju galėsite planuoti Jums patogiu laiku. Vaikui susirgus, gydytojas atvyks į namus bet kuriuo paros metu. Gydytojas  galės skirti visas žinias ir maksimalų dėmesį kiekvienam mažyliui.

Vaikas savo įprastoje aplinkoje jausis saugus, mažiau jaudinsis, bus gerai nusiteikęs, neišsigandęs, nesutriks įprastas dienos režimas, mažiau sirgs. Jūs būsite laimingesni, jausdami nuolatinę globą ir palaikymą auginat vaikus..

Mus galite surasti elektroniniu paštu info@vaikupoliklinika.lt